Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Weight
te: భారం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
