Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Units
th: หน่วย

en: Packages
th: แพคเกจ
