Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Cancel
tr: İptal

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Length
tr: Uzunluk

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Continue
tr: Devam et

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Units
tr: Birimler

en: Feet
tr: Ayak

en: Packages
tr: Paketler

en: Units of measurement
tr: Ölçüm birimi

en: Millimeters
tr: Milimetre

en: Origin address
tr: Çıkış adresi

en: Physical dimensions of the package.
tr: Paketin fiziksel boyutları.
