Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
