Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Weight
uk: Вага

en: Length
uk: Довжина

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Continue
uk: Продовжити

en: Options
uk: Опції

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Units
uk: Одиниці

en: Pounds
uk: Фунти

en: Grams
uk: Грами

en: Kilograms
uk: Кілограми

en: Ounces
uk: Унції

en: Inches
uk: Дюйми

en: Feet
uk: Фути

en: Packages
uk: Пакунки

en: Destination address
uk: Адреса призначення

en: Package @id
uk: Пакунок @id

en: Units of measurement
uk: Одиниці вимірювання

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Declared value
uk: Декларована вартість

en: Origin address
uk: Вихідна адреса:

en: Physical dimensions of the package.
uk: Фізичні розміри пакунку.

en: Weight of the package. Default value is sum of product weights in the package.
uk: Вага пакунку. Базово це сумарна вага товарів у пакунку.
