Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Weight
af: Gewig

en: Unknown
af: Onbekend

en: Continue
af: Gaan voort

en: Options
af: Opsies
