Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད
