Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Weight
bs: Težina

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Continue
bs: Nastavi

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
