Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Continue
cy: Parhau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
