Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Weight
eo: Pezo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Continue
eo: Daŭrigu
