Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Weight
fi: Paino

en: Length
fi: Pituus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Continue
fi: Jatka

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Pounds
fi: Paunaa

en: Grams
fi: Grammaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Ounces
fi: Unssia

en: Inches
fi: Tuumat

en: Feet
fi: Jalat

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: Package @id
fi: Paketti @id

en: Units of measurement
fi: Mittayksiköt

en: Centimeters
fi: Sentit

en: Declared value
fi: Vakuutusarvo

en: Origin address
fi: Lähetysosoite
