Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Inches
kn: ಇಂಚುಗಳು

en: Centimeters
kn: ಸೆಂಟಿಮೀಟರುಗಳು

en: Millimeters
kn: ಮಿಲಿಮೀಟರುಗಳು
