Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
