Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Weight
lt: Svoris

en: Length
lt: Ilgis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package @id
lt: Pakuotė @id

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Declared value
lt: Deklaruojama vertė

en: Origin address
lt: Kilmės adresas

en: Physical dimensions of the package.
lt: Fiziniai pakuotės matmenys
