Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Weight
lv: Svars

en: Length
lv: Garums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Continue
lv: Turpināt

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Units
lv: Vienības

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Destination address
lv: Galamērķa adrese

en: Units of measurement
lv: Mērvienība

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri
