Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Weight
mn: Жин

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
