Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Length
my: အရှည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
