Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
