Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Cancel
oc: Anullar

en: Weight
oc: Pes

en: Length
oc: Longor

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Options
oc: Opcions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Units
oc: Unitats

en: Pounds
oc: Liuras

en: Grams
oc: Gramas

en: Kilograms
oc: Quilogramas

en: Ounces
oc: Liuras

en: Inches
oc: Poces

en: Feet
oc: Pès
