Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Weight
ru: Вес

en: Length
ru: Длина

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Continue
ru: Продолжить

en: Options
ru: Настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Units
ru: Единицы

en: Pounds
ru: Фунты

en: Grams
ru: Граммы

en: Kilograms
ru: Килограммы

en: Ounces
ru: Унции

en: Inches
ru: Дюймы

en: Feet
ru: Футы

en: Packages
ru: Пакеты

en: Package @id
ru: Посылка @id

en: Units of measurement
ru: Меры измерения

en: Centimeters
ru: Сантиметры

en: Millimeters
ru: Миллиметры

en: Declared value
ru: Указанное значение

en: Origin address
ru: Оригинальный адрес

en: Physical dimensions of the package.
ru: Физические размеры пакета
