Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Weight
sk: Váha

en: Length
sk: Dĺžka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Units
sk: Jednotky

en: Pounds
sk: Libry

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Ounces
sk: Uncie

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: Packages
sk: Balíky

en: Package @id
sk: Balík @id

en: Units of measurement
sk: Merné jednotky

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Declared value
sk: Deklarovaná hodnota

en: Physical dimensions of the package.
sk: Fyzické rozmery balíka.
