Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Weight
sv: Vikt

en: Length
sv: Längd

en: Unknown
sv: Okänd

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Units
sv: Enheter

en: Pounds
sv: Pund

en: Grams
sv: Gram

en: Kilograms
sv: Kilogram

en: Ounces
sv: Uns

en: Inches
sv: Tum

en: Feet
sv: Fot

en: Packages
sv: Paket

en: Destination address
sv: Adress att skicka till

en: Package @id
sv: Paket @id

en: Units of measurement
sv: Måttenheter

en: Centimeters
sv: Centimeter

en: Millimeters
sv: Millimeter

en: Declared value
sv: Deklarerat värde

en: Origin address
sv: Ursprunglig adress

en: Physical dimensions of the package.
sv: Fysiskt mått för paketet.

en: Delivery confirmation
sv: Bekräftelse av leverans

en: Signature confirmation
sv: Signaturbekräftelse
