Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Length
vi: Chiều dài

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Units
vi: Đơn vị

en: Pounds
vi: Bảng

en: Grams
vi: Gram

en: Kilograms
vi: Kilogram

en: Ounces
vi: Ounce

en: Inches
vi: Inch

en: Packages
vi: Gói

en: Package @id
vi: Kiện hàng @id

en: Units of measurement
vi: Đon vị đo

en: Centimeters
vi: cm

en: Millimeters
vi: mm

en: Declared value
vi: Giá trị khai báo

en: Origin address
vi: Địa chỉ gốc
