Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Weight
az: Çəki

en: Length
az: Uzunluq

en: Unknown
az: Naməlum

en: Continue
az: Davam et

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
