Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Weight
be: Вага

en: Unknown
be: Невядомы

en: Continue
be: Працягнуць

en: Options
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня
