Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Cancel
es: Cancelar

en: Weight
es: Peso

en: Length
es: Longitud

en: Unknown
es: Desconocido

en: Continue
es: Continuar

en: Options
es: Opciones

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Units
es: Unidades

en: USPS
es: Servicio Postal de EEUU

en: Pounds
es: Libras

en: Grams
es: Gramos

en: Kilograms
es: Kilogramos

en: Ounces
es: Onzas

en: Inches
es: Pulgadas

en: Feet
es: Pies

en: Packages
es: Paquetes

en: Destination address
es: Dirección de destino

en: Package @id
es: Paquete @id

en: Units of measurement
es: Unidades de medida

en: Centimeters
es: Centímetros

en: Millimeters
es: Milímetros

en: Declared value
es: Valor declarado

en: Origin address
es: Dirección de origen

en: Physical dimensions of the package.
es: Dimensiones físicas del paquete.

en: Signature confirmation
es: Confirmación de firma
