Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Cancel
he: ביטול

en: Weight
he: משקל

en: Length
he: אורך

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Continue
he: להמשיך

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Units
he: יחידות

en: Grams
he: גרם

en: Kilograms
he: ק"ג

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Feet
he: רגל

en: Units of measurement
he: יחידות מדידה

en: Centimeters
he: ס"מ

en: Millimeters
he: מ"מ
