Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Weight
hi: मान

en: Length
hi: लंबाई

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Options
hi: विकल्प

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
