Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Weight
hu: Súly

en: Length
hu: Hosszúság

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Continue
hu: Folytatás

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Pounds
hu: Font

en: Grams
hu: Gramm

en: Kilograms
hu: Kilogramm

en: Ounces
hu: Uncia

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Feet
hu: Láb

en: Packages
hu: Csomagok

en: Destination address
hu: Szállítási cím

en: Package @id
hu: Csomag @id

en: Units of measurement
hu: Mértékegység

en: Centimeters
hu: Centiméter

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Declared value
hu: Megadott érték

en: Origin address
hu: Beszerzési cím

en: Physical dimensions of the package.
hu: A csomag fizikai méretei.

en: Recipient's Address
hu: Címzett címe

en: [Title missing] @name
hu: [Hiányzó cím] @name

en: @num day - @formatted_date | @num days - @formatted_date
hu[0]: @num nap – @formatted_date
hu[1]: @num nap – @formatted_date
