Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Cancel
id: Batal

en: Weight
id: Bobot

en: Length
id: Panjang

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Options
id: Opsi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Pounds
id: Pound

en: Grams
id: Gram

en: Kilograms
id: Kilogram

en: Ounces
id: Ons

en: Inches
id: Inchi

en: Feet
id: Kaki

en: Centimeters
id: Centimeter

en: Millimeters
id: Milimeter
