Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Weight
ka: წონა

en: Length
ka: სიგრძე

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
