Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Continue
ml: തുടരുക
