Endicia for Ubercart (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Weight
pl: Waga

en: Length
pl: Długość

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Units
pl: Jednostki

en: Feet
pl: Stopa
