Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Weight
ro: Greutate

en: Length
ro: Lungime

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Units of measurement
ro: Unităţi de măsură

en: Centimeters
ro: Centimetrii
