Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Mode
cs: Režim

en: Production
cs: Výroba

en: Testing
cs: Testování

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena
