Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Mode
da: Tilstand

en: Production
da: Produktion

en: Testing
da: Test

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.

en: Order complete
da: Ordre gennemført
