Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Mode
el: Τρόπος

en: Production
el: Παραγωγή

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε
