Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Mode
es: Modo

en: Production
es: Producción

en: Testing
es: Probando

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Order review submit button text
es: Texto del bot&oacute;n de confirmaci&oacute;n de compra

en: Receiving new order notification for order !order_id.
es: Recibiendo aviso de nuevo pedido para el pedido !order_id.

en: Order complete
es: Pedido completo
