Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Mode
et: Viis

en: Testing
et: Testimine

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud
