Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Testing
fr: Test

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Receiving new order notification for order !order_id.
fr: Réception de la notification de la commande !order_id.

en: Order complete
fr: Commande terminée
