Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Mode
gl: Modo

en: Testing
gl: Probando

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Order complete
gl: Pedido completado
