Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Mode
hu: Mód

en: Production
hu: Termelés

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött
