Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Mode
it: Modalità

en: Production
it: Produzione

en: Testing
it: In fase di test

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Receiving new order notification for order !order_id.
it: Ricezione notifica di nuovo ordine per l'ordine !order_id.

en: Order complete
it: Ordine completato
