Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Mode
ja: モード

en: Production
ja: 運用中

en: Testing
ja: テスト

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。

en: Order complete
ja: 注文完了
