Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Mode
lt: Būdas

en: Production
lt: Produkcija

en: Testing
lt: Testavimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas
