Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Mode
lv: Režīms

en: Production
lv: Darba

en: Testing
lv: Testēšana

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts
