Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Mode
nl: Modus

en: Production
nl: Productie

en: Testing
nl: Tests

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid
