Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Mode
pl: Tryb

en: Production
pl: Produkcja

en: Testing
pl: Testowanie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone
