Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Mode
pt: Modo

en: Production
pt: Produção

en: Testing
pt: Testando

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada
