Ubercart Everyday (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Mode
ro: Mod

en: Production
ro: Producţie

en: Testing
ro: Testare

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă
